Kliknutím na tlačidlo „Povoliť“ súhlasíte s používaním cookies na meranie a analyzovanie návštevnosti. Viac sa dozviete na podstránke Zásady o ochrane osobných údajov.

O nás

Vo svete nehnuteľností sa hýbem prakticky od základnej školy a profesionálne som ako realitná maklérka začala pôsobiť v roku 2014.

FIEBS je síce novým menom na realitnom trhu, ale prichádza s rokmi skúseností a profesionálnej práce, s množstvom uzatvorených obchodov a spokojných klientov, no predovšetkým s chuťou pracovať na plno, bez výhovoriek, na vysokej úrovni a držať krok s neustále sa inovujúcim trhom. Som pripravená vybudovať z mena FIEBS značku, ktorá má štýl a ktorú si ľudia budú pamätať len v tom najlepšom svetle. Mojim cieľom je poskytnúť každému klientovi nadštandardné služby na profesionálnej úrovni, vyhovieť každej jeho požiadavke a odbremeniť ho od všetkých starostí.

Milujem čo robím a robím, čo milujem… a to sa na výsledku práce vždy odzrkadlí. Na konci dňa je to predsa len úsmev na tvári spokojného klienta, ktorý sa počíta. 

Mgr. Simona FIEBEROVÁ
Zakladateľka

Komplexná starostlivosť

Home staging

Profesionálne fotenie

Právny servis

Odmena za tip

Náš tím

Mgr. Simona FIEBEROVÁ
Realitný maklér & Právnik

Office

Kontaktuje nás a dohodnite si stretnutie.

Bratislava

E-mail

Napíšte nám, obvykle odpovedáme do 24 hodín.

info@fiebs.sk

Telefón

Zavolajte nám, sme tu pre vás.

+421 904 095 181