Kliknutím na tlačidlo „Povoliť“ súhlasíte s používaním cookies na meranie a analyzovanie návštevnosti. Viac sa dozviete na podstránke Zásady o ochrane osobných údajov.

Home staging

Rozhodujúci je prvý dojem...

Steve Jobs raz povedal, že “ľudia často nevedia čo chcú, kým im to neukážete”. Za tie roky práce v realitnej kancelárii som sa presvedčila, že je to nielen pravda, no veľa krát aj kameň úrazu, ktorý bráni nehnuteľnosti nájsť si nového majiteľa.

Je aj štatisticky dokázané, že upravená a vkusne naaranžovaná nehnuteľnosť sa predá s výrazne vyšším ziskom až 10 krát rýchlejšie, ako nehnuteľnosť bez profesionálneho home stagingu.

Kvalitný home staging je základným predpokladom úspešného predaja a prenájmu nehnuteľností, no aj napriek tomu táto služba nie je vo všetkých realitných kanceláriách samozrejmosťou.

Home staging esteticky pripraví nehnuteľnosť, dodá jej modernejší vzhľad, zjednotí jej jednotlivé časti a príjemnými farbami, doplnkami a nábytkom ju odosobní a prispôsobí požiadavkám potenciálnych kupujúcich. Nechajte to na nás, vieme, čo robíme.